Dommerudvalget
Per Madsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jonas Kristensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ole Christensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Instruktør
Brian Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Charlotte Rønnest
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Christian Nordentoft
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jens Jacob Dahl Thomsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kasper Ottesen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Klubmodul ApS Support
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Knud Krebs
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Liselotte Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lotte Friis
Beskrivelse

IGU Koordinator

Lotte Friis Thomsen

Mobil: 51 24 76 17 
DcH Brønderslev 
Se hele beskrivelsen
Maibrit (Mai) Thomsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Maj-Britt Key Kristiansen
Beskrivelse
28703851
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Marianne Aakjær
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Morten Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Per Madsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Randi Sølvkær Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sanna Iversen
Beskrivelse
22551105
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tanya Bach Kjeldsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tine Holst nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Trine Gyldensten Soelberg
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kim Vestergaard Poulsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Jannie Christensen
Beskrivelse

Sekretær

Jannie Christensen

Tlf: 22 94 22 63
Mail: uuadm@dck-kreds1.dk
DcH Brønderslev 
Se hele beskrivelsen
Jonas Kristensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ole Christensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Jens Rosendahl
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Brian Morgen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Uddannelsesudvalget
Lotte Friis
Beskrivelse

IGU Koordinator

Lotte Friis Thomsen

Mobil: 51 24 76 17 
DcH Brønderslev 
Se hele beskrivelsen
Maibrit (Mai) Thomsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Morten Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Randi Sølvkær Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sanna Iversen
Beskrivelse
22551105
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tanya Bach Kjeldsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tine Holst nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Trine Gyldensten Soelberg
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jannie Christensen
Beskrivelse

Sekretær

Jannie Christensen

Tlf: 22 94 22 63
Mail: uuadm@dck-kreds1.dk
DcH Brønderslev 
Se hele beskrivelsen
Konkurrenceudvalget
Jens Rosendahl
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
konsulent
Lotte Friis
Beskrivelse

IGU Koordinator

Lotte Friis Thomsen

Mobil: 51 24 76 17 
DcH Brønderslev 
Se hele beskrivelsen
Annette Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Camilla Bruhn Jørgensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jeanette Svendsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jimmy Romanowski
Beskrivelse
22675796
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Johannes Christensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kaj Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kaj Pharsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Karina Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Karina frederikshavn Rind jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lene Brink Christensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Leo Skibbild Jepsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Patricia Bernhardsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rikke Johannesen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Brian Morgen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
dommer uddannelse
Christian Nordentoft
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jens Jacob Dahl Thomsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Per Madsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jonas Kristensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold

Nyheder

Sponsorer